سمینار رایگان موفقیت با تکنیک NLP با تدریس استادفرشید پاکذات

  • سمینار رایگان موفقیت با تکنیک NLP با تدریس استادفرشید پاکذات
  • مکان
    شیراز -

    سانس ها:

ان ال پی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

اگر می خواهید عادات غلط خود ار شناسایی و با عادات جدید جایگزین کنید.
اگر قبل از تصمیم گیری ترس ها و گفتگوهای منفی به سراغ شما می آید.
اگر سالهاست خاطرات ناگوار آرامش را از زندگی شما گرفته است.
اگر نمی دانید رسالت شما در زندگی چه چیزی است و بی انگیزه هستید.
اگر با توانایی ها و استعدادهای خود آشنایی ندارید و در انتخاب هدف سردرگم هستید.

اگر همه این موارد در مورد شما صدق می کند و می خواهید نقشه راه زندگی را مجددا ترسیم کنید، پیشنهاد ما استفاده از تکنیک های ان ال پی است. برخلاف برخی روش های تحول فردی، در روش ان ال پی NLP بر اساس منابع درونی و توانایی های ذاتی شما راه حل ارائه می شود و با استفاده از تکنیک های اثرگذاری بر روی ضمیر ناخودآگاه، مسیرهای جدید عصبی در ذهن شما ایجاد می شود که می توانید رفتار جدید خلق کنید.

تاثیر ان ال پی بر ناخودآگاه چیست؟

یکی از کاربردهای مهم ان ال پی، تاثیرگذاری بر روی ضمیر ناخودآگاه افراد است. هنگامی که یک فرد اطلاعتی را از محیط پیرامون خود (با حواس پنجگانه) دریافت می کند، نورون های عصبی در مغز وی یک مسیر عصبی تشکیل می دهند و اطلاعات دریافتی را از نورونی به نورون دیگر انتقال می دهند. هنگامی که این تبادل اطلاعات تکرار می شود، مسیر عصبی فوق ضخیم تر شده و یک رفتار شکل می گیرد. حال اگر رفتاری را شناسایی کنید که منفی است و بخواهید آنرا تغییر دهید، با استفاده از ساخت مسیر عصبی جدید، یک رفتار موثر را جایگزین آن می کنید.

نکته مهم این است که برای تشخیص یک عادت یا رفتار نادرست می توان از پیام های ناخودآگاه استفاده نموید زیرا طبق پیش فرضهای ان ال پی هر یک از عادات و رفتارهای منفی ما، دارای یک نیت خیر و مثبت است. بور مثال شاید برای شما جالب باشد که نیت مثبت ناخودآگاه از ترساندن ما از ارتفاع یا حیوانات، حفظ جان ما است بنابراین اگر عادتی مانند اعتیاد، پرخوری، میگرن، اضطراب و… دارید، با رجوع به ناخودآگاه می توانید علت این بیماری ها را جویا شده و آنها را برطرف کنید. اگر بتوانید ضمیر ناخودآگاه را به کنترل خود در بیاورید، انجام هر کاری ممکن خواهد بود زیرا ناخودآگاه یک مدیر اجرایی قدرتمند است که باید وظایف آنرا با زبان قابل فهمش انتقال داد.

در بسیاری از دوره های آموزش ان ال پی به وفور دیده ایم که شرکت کنندگان توانسته اند به ریشه مشکلات خود مانند چاقی، اعتیاد، بی انگیزگی، باورهای منفی، حذف خاطرات منفی، استرس و…. دست یابند و یک رفتار جدید را جایگزین آن کنند. از آنجایی که نام دیگر ان ال پی “ایجاد تغییرات سریع فردی” است، این اتفاقات در چند دقیقه رخ میدهد و سپس فرد در روزهای آینده با تکرار رفتار جدید، مسیر عصبی مورد نظر را تثبیت می کند و این چنین است که بهترین نتایج از این طریق حاصل می گردد.

زمان:سه شنبه 14 ابان ماه 

در دو سانس:

4تا6 -6تا8

ادرس:میدان احسان،تالار احسان 

 

سمینار رایگان موفقیت با تکنیک NLP با تدریس استادفرشید پاکذات

سخنران:استاد فرشید پاکذات 

فرشید پاکذات، مدیر گروه آموزشی و پژوهشی تابیکران فعال در زمینه آموزش NLP، ثروت و موفقیت و رشد توسعه فردی و سازمانی می‌باشد. هدف فرشید پاکذات کمک به شما در رسیدن به اهداف شخصی و سازمانی و همچنین شناخت خود بسیار راحت‌تر و سریع‌تر از آنچه فکر می‌کنید می‌باشد. فرشید پاکذات بیش از ۱۰ سال در زمینه روانشناسی موفقیت مطالعه، تحقیق و تدرس نموده و تاکنون در حدود ۱۸۰۰ سمینار او در ایران بیش از ۱۰۰٫۰۰۰ نفر به صورت مستقیم شرکت نموده‌اند و حدود ۵۰۰٫۰۰۰ نفر در ایران فعالیت‌های او را دنبال می‌کنند. هم‌چنین او بیش از ۵۰ محصول آموزشی صوتی، تصویری تهیه و جهت استفاده فارسی زبانان دنیا ارائه نموده است.

موضوعاتی که در طی این دو سانس در سمینار مطرح شد:

  • مدیریت ذهن 
  • احساس و ارزوها
  • تغیرات سریع فردی 
  • تکنیک چشم خوانی 

از 135 میلیارد اول دنیا131 نفرشان ازNLP استفاده کرده اند.

در روز  برگزاری این سمینار در شیراز بیش از 1000نفر درآن شرکت داشتند.

 

همایش سرا راهی به سوی موفقیت