کارگاه دو روزه خودسازی و قدرت

  • کارگاه دو روزه  خودسازی و قدرت
  • مکان
    شیراز - دفتر مرکزی موسسه جوان

    سانس ها:
    1397/09/0116 تا 21

تسلط بر ذهن یکی از رازهایی است که انسان سالهای بسیار زیادیست که بدنبال دستیابی به آن می باشد. مهارت تسلط بر ذهن یک رویای همیشگی برای بشر بوده است که نیازمند شناخت ساختار ذهن است. قدرت بالای ذهن انسان و تاثیر بسیار آن بر زندگی باعث شکل گیری و نوشتن این مقاله شد.

آیا تا بحال در مورد تسلط بر ذهن چیزی شنیده اید؟ آیا می دانید که اگر افسار ذهن را رها کنید دیگر نمی توانید بر آن مسلط شوید؟ آیا می دانید که عدم تمرکز نشانه این است که شما از مقوله تسلط بر ذهن غافل شده اید و ذهن به صورتی کاملاً نامرئی مسیر زندگی تان را تحت اراده خود درآورده است؟ آیا می دانید علت بسیاری از استرس ها و افسردگی ناشی از عدم تسلط بر ذهن می باشد؟ آیا از قدرت ذهن انسان و روش های کنترل ذهن آگاهید؟

ذهن ابزار قدرتمندی است و ما برای پیشبرد کارهای مان می توانیم از آن بهره ببریم و در واقع به خدمت بگیریم. این خود گواه اهمیت بالای تسلط بر ذهن و کنترل ذهن می باشد. در هر جایی که نیاز است، موضوعی که نیاز داریم را به ذهن آورده و بعد از اتمام کار تصویر ذهنی بعدی که مورد نیاز است به کمک ما بیاید. هر گاه به حدی برسیم که ذهن ما در هر لحظه از زندگی از این روند تبعیت کند، به آن تسلط بر ذهن می گویند. یعنی به اختیار ما تصویری بیاید و با اختیار ما برود.

بسیاری از افراد چنین مهارتی ندارند و یا حتی نمی دانند که مهارت تسلط بر ذهن هم وجود دارد. در نتیجه افکار متفاوتی به صورت تصادفی به ذهن ما می آیند و می روند، به خصوص لحظاتی که کاملاً هوشیار نیستیم و تحت فشارهای روحی و روانی هستیم.

انسان به هر چیزی که می بیند توجه ویژه نشان می دهد و چیزهایی که از مقابل چشم نمی گذرند، گاهی اوقات در حافظه ذهن به فراموشی سپرده می شوند. اگر قسمتی از جسم دچار مشکلی شود، به پزشک مراجعه می کنید و تلاش می کنید تا به سرعت مشکل را حل کنید. اما آیا در مورد ذهن هم اینگونه با شتاب به دادش می رسید؟

ذهن انسان نیز قسمتی از وجود انسان است که شاید به این دلیل که ظاهراً دیده نمی شود، گاهی نادیده گرفته شود. همین موضوع باعث شده که ذهن از تسلط انسان خارج شود. اگر کمی دقت کنیم سازماندهی کل جسم با مغز صورت می گیرد و این ابزار قدرتمند نیاز به آرامش، برنامه ریزی و استراحت دارد.

زمان:1،2 اذر ماه 

از ساعت 16 الی 21

کارگاه دو روزه خودسازی و قدرت

سخنران:احمد دباغیان 

- دارای مدرک کوچینگ فردی
- عضو انجمن نوابغ فروش ایران
- دارای گواهینامه بین المللی سخنرانی حرفه ای
- مشاور اقتصادی برخی از موسسات دولتی کشور
- بیش از 10 سال سابقه مدیریتی در سطوح مختلف
- بیش از 10 سال سابقه مدیریتی در سطوح مختلف
- دارای گواهینامه بین المللی Mastery Course
- مشاور و مربی سخنرانی تعدادی از مسئولان کشور
- انجام بیش از 520 جلسه مذاکره جهت انعقاد قرارداد های تجاری
- نویسنده چندین مقاله با موضوع سخنرانی، فن بیان و مهارت های ارتباطی
- تدریس در دانشگاه شهید بهشتی تهران، دانشگاه های فرهنگیان، دانشگاه آزاد اسلامی ، دانشگاه فنی و حرفه ای و...
- برگزاری بیش از 70000 نفر ساعت سمینار، دوره و کارگاه ها آموزشی در شهرهای مختلف کشور از جمله: تهران، شیراز، بندرعباس، کرمان، یزد و... با موضوع سخنرانی، فن بیان و مهارت های ارتباطی و مهارت های زندگی

در روز  برگزاری این سمینار در شیراز بیش از 600نفر درآن شرکت داشتند.

همایش سرا راهی به سوی موفقیت