کمپ یک روزه ی کارآفرینی و مدیریت

  • کمپ یک روزه ی کارآفرینی و مدیریت
  • مکان
    شیراز - خیابان ارم. کوچه ۱۶. اواسط کوچه. سالن عشایری

    سانس ها:
    1396/05/279 الی 19

این روز ها علم کارآفرینی به واقع پر کاربرد تر این علم و تخصص مورد نیاز افراد جامعه ماست و حتی به مراتب کاربردی فراتر از علم پزشکی و مهندسی و یا هر شغل دیگری دارد چرا که حتی پزشکی و مهندس هم خود در دسته مشاغل دسته بندی می شوند و در نتیجه زیر مجموعه کارآفرینی به شمار می آیند و برای اثبات این قضیه می توان به این موضوع اشاره کرد که اگر یک پزشک کارآفرینی را بلد نباشد حداکثر صاحب مطب شخصی خود خواهد بود ولی اگر کارآفرینی را بیاموزد می تواند صاحب یک بیمارستان شود. پس در واقع علم کارآفرینی با هر علم دیگری تلفیق شود می تواند نتایج بهتری را به بار بیاورد حتی اگر کسی هیچ علم دیگری نداشته باشد کارآفرینی به تنهایی می تواند برای آن فرد کافی باشد و موجب ایجاد شغل و درآمد شود.

 با توجه به این موضوعات کارآفرینی لازمه ای بسیار مهم در زندگی همه ی افراد است که متاسفانه تا کنون در جامعه ما به صورت جدی به آن پرداخته نشده است.

به همین دلیل ما با توجه به افق 1404 و چشم انداز سال های آینده ایران دوره های آموزشی کارآفرینی منحصر به فردی را تدارک دیده ایم که بتواند همه جانبه آموزش های لازم را در برگیرد و هر فرد مستقل با گذراندن این دوره موفق به راه اندازی شغل و کسب وکار خود شود و اگر شخصی کسب و کاری دارد ان را به بهترین وجه مدیریت کند.

موسسه آموزشی، فرهنگی و هنری جوان اقدام به برگزاری دوره ی " کمپ یک روزه ی کارآفرینی و مدیریت " کرده است.

این دوره آموزشی در 10 ساعت برگزار می شود .

مدرسان و سخنرانان:

1. جناب آقای بهروز فروتن ( موسس صنایع غذایی بهروز)

2. جناب آقای بابک بختیاری ( مخترع برند آیس پک )

3. جناب آقای محمدرضا صادقی ( مدیریت موسسه جوان )

4. جناب آقای محسن تربیت دوست ( محقق و کارگردان برنامه تلویزیونی پایش )

برخی از عناوین و سر فصل های این دوره:

اصول و مبانی کارآفرینی

راه اندازی و مدیریت کسب و کار

روانشناسی ثروت و تفکر ثروت آفرین

آموزش صحیح تفکر و آماده سازی امکانات لازم جهت کارآفرینی

آموزش رشد و پیشرفت کار و برند سازی و ...

مکان برگزاری:بلوار ارم اواسط کوچه ۱۶ تالار مدرسه عشایری

زمان : 27 مرداد ماه 1396 

تخفیف ویژه تنها تا 15 مرداد ماه (20% برای هر صندلی)

شماره های تماس: 09172467247- 07132341757

 

 

 

 

 

 

کمپ یک روزه ی کارافرینی و ثروت در تاریخ 27 مرداد ماه 1396 در مکان تالار عشایری از ساعت 9 الی 19 برگزار شد. در این برنامه 4 نفر از بزرگان کارآفرینی و کسب و کار کشور به تدریس و سخنرانی پرداختند.

به ترتیب حضور روی صحنه:

جناب آقای محمدرضا صادقی ( مدیریت موسسه جوان و جوانترین کارآفرین استان فارس) در رابطه با برنامه ریزی برای ایجاد کارآفرینی و روانشناسی کسب وکار صحبت و تدریس داشتند.

جناب آقای بهروز فروتن ( مدیریت صنایع غذایی ایران و موسس صنایع غذایی بهروز ) در رابطه با ویژگی های یک  کارآفرین و انگیزه های لازم برای ایجاد اشتغال سخنرانی کردند و بر روی موضوع دانش توام با تجربه تاکید داشتند.

جناب آقای محسن تربیت دوست ( محقق و کارگردان برنامه تلویزیونی پایش ) عنوان سخنرانی ایشان کسب و کار های جدید و اینترنتی بود و خلاصه ای از بیوگرافی خود را مطرح کردند.

جناب آقای بابک بختیاری ( موسس برند های آیس پک، توت طلایی و سالسال و ... ) موضوعات و عناوین متنوعی را در طول سخنرانی خود مطرح کردند از جمله سخت کوشی، پشتکار و گام های لازم برای رسیدن به موفقیت و ایجاد و ثبت یک برند و نحوه ی واگذاری آن و ...

و در آخر این برنامه 4 استاد حوزه ی کارآفرینی پرسش های مطرح شده را توسط حضار پاسخ دادند.

 

 

کمپ یک روزه ی کارآفرینی و مدیریت
همایش سرا راهی به سوی موفقیت